Діяльність президії районної ради за 2014 рік

Прийняття виважених, конкретних рішень з  усіх сфер  життєдіяльності району завжди супроводжується ретельною підготовчою роботою президії районної ради.

За 2014 рік президія районної ради, як координаційно-методичний центр, при взаємодії з постійними комісіями провела  13 засідань, на яких розглянуто 116 питань  та прийнято 19 рішень з найактуальніших питань соціально-економічного розвитку району.

Корінні, вузлові питання економіки, функціонування соціальної сфери систематично і всебічно аналізуються на засіданнях президії районної ради. При цьому поряд з питаннями, зініційованими депутатами, громадськими організаціями, значне місце посідають питання, внесені на розгляд райдержадміністрацією та її підрозділами, органами місцевого самоврядування. Особливого значення надається першочерговим проблемам, пов’язаних з районним бюджетом та програмою економічного та соціального розвитку району, аналізуються втрати і прорахунки, відбувається обмін думками з приводу збільшення фінансування соціальних програм.

Протягом звітного періоду на засіданнях президії були розглянуті клопотання від управлінь, відділів райдержадміністрації, установ та організацій щодо виділення коштів, по кожному з яких прийнято відповідне рішення.

Президією районної ради розглянуто та задоволено  понад 80 клопотань від управлінь, відділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій району про нагородження Почесною Грамотою районної ради з нагоди ювілейних дат та професійних свят працівників освіти, культури, охорони здоров’я, агропромислового комплексу та зв’язку, органів місцевого самоврядування.

Членами президії заслухано хід виконання 4 районних довгострокових питань, а саме: про хід виконання       районної програми сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів в Уманському районі на період до 2015 року, про хід виконання районної програми профілактики та лікування судинно-мозкових захворювань на 2011-2015 роки, про хід виконання районної програми підтримки розвитку українського козацтва в Уманському районі на 2012-2015 роки, про хід виконання програми розвитку футболу в Уманському районі на 2012-2016 роки.

На постійному контролі знаходяться питання про стан роботи із зверненнями громадян; підготовки навчальних закладів до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період.