рішення 35 сесії

 
 
БАБАНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА
УМАНСЬКОГО РАЙОНУ   ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
вул.Соборна,30 смт.Бабанка Уманський район Черкаська обл.,20351,тел.(04744)95-2-31.
E-mail:  babanskasr @ ukr.net              Код ЄДРПОУ  26261413
ПРОТОКОЛ
35  позачергової  сесії  селищної   ради  У11скликання
від  27 вересня  2018  року
 
БАБАНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА
20351   смт.Бабанка Уманський район Черкаська область  тел.95- 2-31
35 позачергова  сесія
У11 скликання
РІШЕННЯ
 
27.09.2018                            №  35-1 /У11
 
Про внесення змін до рішень Бабанської селищної ради від 22.06.2018 №30-7/У11»Про встановлення  ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік» та від 04 .07.2017  № 19-1/У11«Про місцеві податки і збори на 2018 рік»  
     Відповідно до статей 273,274,277 Податкового кодексу України, Закону України від 10 липня 2018 року №2497-УІІІ «Про внесення змін  до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств»,яким внесено зміни до пункту 273.1 ст.273 Податкового  кодексу України, з метою недопущення втрат до сільського бюджету,керуючись пунктом 12.3 та п.п.12.4.1 п.п12.4 ст.12 Податкового кодексу України,  пунктом 24 та 35 частини 1 статті  26 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» селищна рада 
                               вирішила:
     1.Внести зміни до рішення  Бабанської селищної ради від 22.06.2018 №30-7/У11»Про встановлення  ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік» до розділу 09 «Землі лісогосподарського призначення»Додатку 1 Положення  про встановлення плати за землю на 2019 рік , зазначивши у таблиці 09розділу:
-ставку податку на земельні ділянки нормативно грошову оцінку яких проведено(не залежно від місця знаходження) для юридичних осіб-1% та  фізичних осіб-1%;
- ставку податку на земельні ділянки за межами населеного пункту нормативно грошову оцінку яких   не проведено для юридичних осіб-1% та  фізичних осіб-1%.
      2. Внести зміни до рішення  Бабанської селищної ради та від 04 .07.2017  № 19-1/У11«Про місцеві податки і збори на 2018 рік» доповнивши пункт 3 абзацу такого змісту:
-земельні ділянки  лісогосподарського призначення-ставку податку(не залежно від  нормативно грошової оцінки землі) для юридичних осіб-1% та   для  фізичних осіб-1%.
         3. Контроль  за виконанням  даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування і бюджету, фінансів, розвитку підприємництва (голова комісії  Т.А.Камізерко).
 
Селищний голова                         М.А.Байда
 
 
БАБАНСЬКА  СЕЛИЩНА РАДА
20351 смт. Бабанка Уманський район Черкаська область тел.95-2-31
35 позачергова сесія
УІІ скликання
РІШЕННЯ
 
27.09.2018                    № 35-«/УІІ
Про затвердження Плану проведення
технічної інвентаризації та паспортизації
об’єктів благоустрою населення, а саме
дитячих, спортивних та інших майданчиків
 
        Розглянувши рішення  Черкаського окружного адміністративного суду від 26.07.2018 року № 823/2266/18, відповідно до статей 10, 13, 18, 20, 21 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Інструкції з проведення технічної інвентаризації та паспортизації об’єктів благоустрою населених пунктів, затвердженої наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 29.10.2012 року № 550, селищна рада
         ВИРІШИЛА:
1.Затвердити План проведення паспортизації та технічної інвентаризації об’єктів благоустрою населення (їх частин), а саме дитячих, спортивних та інших майданчиків розташованих на території Бабанської селищної ради   згідно з додатком.
2. Контроль  за виконанням  даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування і бюджету, фінансів, розвитку підприємництва (голова комісії  Т.А.Камізерко).
 
 
Селищний голова М.А.Байда
Додаток 1
До рішення селищної ради
27.09.2018    № 35-2/У11
План
проведення паспортизації та технічної інвентаризації об’єктів благоустрою населення (їх частин), а саме дитячих, спортивних та інших майданчиків розташованих на території Бабанської селищної ради
1. З метою прийняття на баланс об’єктів благоустрою населення провести технічну інвентаризацію об’єктів благоустрою населення (їх частин), а саме дитячих, спортивних та інших майданчиків розташованих на території Бабанської селищної ради, а саме:
 
№ п/п Адреса Вид майданчика    
1 Вулиця Шевченка Ігровий дитячий майданчик    
2 Вулиця Соборна Ігровий дитячий майданчик    
3 Вулиця Польова Ігровий дитячий майданчик    
4 Вулиця Кузнєчна Ігровий дитячий майданчик    
5 Вулиця Покровська Ігровий дитячий майданчик    
6 Вулиця Гагаріна Ігровий дитячий майданчик    
7 Територія ДНЗ «Ягідка» провулок Нижній 2а Ігровий дитячий майданчик    
8 Лесі Українки,186а Ігровий дитячий майданчик    
9 Територія ДНЗ «Ягідка» провулок Нижній 2а Ігровий дитячий майданчик  
2. Передбачити в бюджеті Бабанської селищної ради кошти на проведення технічної інвентаризації вищеперерахованих об’єктів благоустрою населення.
3. До 30 листопада 2018 року замовити в суб’єкта господарювання, установчими документами  якого передбачено право здійснювати технічну інвентаризацію та паспортизацію об’єктів благоустрою проведення  інвентаризації та паспортизації вищеперерахованих об’єктів благоустрою.
4. Після проведення у встановленому законодавством порядку технічної інвентаризації та паспортизації об’єктів благоустрою вищеперерахованих об’єктів благоустрою взяти їх на баланс.
 
Селищний голова                    М.А.Байда
 
БАБАНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА
20351 смт. Бабанка Уманський район Черкаська область  тел.95- 2-31
35 позачергова сесія
УІІ скликання
РІШЕННЯ
27.09.2018                        35-3/УІІ
 
Про звіт постійної комісії  селищної
ради   з питань постійної   комісії
селищної ради  з питань  депутатської
діяльності і етики і з питань  правопорядку
              Заслухавши звіт голови постійної комісії селищної ради з питань постійної   комісії  селищної ради  з питань   депутатської діяльності і етики і з питань  правопорядку   О.О.Мальованої , про проведену роботу   за період із листопада  місяця  2015 року  по даний час проведено  15  засідання комісії на яких розглянуто  37  питань , селищна рада відмічає, що комісією проводиться  певна робота  з вирішення питань які стосуються: розглядає та вносить пропозиції щодо організаційного забезпечення діяльності депутатів;
-    заслуховує звіти депутатів про роботу у раді, на виборчому окрузі, про виконання  ними  доручень ради  та її органів,  звіти  керівників органів, утворених радою, обраних та призначених;
-   попередньо  розглядає  на засіданні  питання  щодо довгострокового припинення    повноважень    депутата    ради    в    порядку,    встановленому законодавством, вносить питання на розгляд ради;
-   за пропозицією  голови ради  попередньо розглядають  кандидатури осіб,   які   пропонуються   для   обрання,   затвердження,   призначення   або погодження відповідною радою, готують висновки з цих питань;
-   попередньо розглядає питання, щодо об'єднання в асоціації, та інших форм   об'єднань   органів   місцевого   самоврядування,   що   представляють спільні інтереси територіальних громад, а також вихід з них;
-   розглядає   та   вносить   пропозиції  щодо   звернень   про   дотримання законності;
-   вивчає проекти рішень ради нормативно - правового характеру і готує висновки та рекомендації;
-   розглядає    та    вносить    пропозиції   щодо    організації   проведення референдумів та виборів;
-   обговорює на засіданні пропозиції щодо плану роботи ради і виносить їх на затвердження ради;
-   підтримує зв'язки з політичними партіями та об'єднаннями, які діють на території селища;
-   попередньо   розглядає   положення   про   зміст,   опис   та   порядок використання символіки селища, готує висновки і вносить пропозиції на розгляд ради.
Конфлікт інтересів - суперечність між особистими майновими, немайновими інтересами особи чи близьких їй осіб та її службовими повноваженнями, наявність якої може вплинути на об’єктивність або неупередженість прийняття рішень, а також на вчинення чи невчинення дій під час виконання наданих їй службових повноважень.
       Враховуючи вищевикладене та керуючись  пунктом 14  статті 47 Закону України”Про місцеве самоврядування в Україні”  селищна рада
 
                                    ВИРІШИЛА:
 
      І.Звіт постійної комісії селищної ради з питань постійної   комісії  селищної ради  з питань  депутатської діяльності і етики і з питань  правопорядку  взяти до відома.
     
     2.ПОСТІЙНІЙ КОМІСІЇ:
     2.1.Проаналізувати хід виконання всіх рекомендацій, які стоять на контролі у комісії  та за ходом їх виконання.
     2.2.Постійно  вносити на розгляд сесії селищної ради пропозиції  що стосуються  питань   охорони навколишнього природного середовища та регулювання  земельних відносин,   управління комунальною власністю .
  3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на   постійну комісію  з  питань постійної   комісії селищної ради  з питань  депутатської  діяльності і етики і з питань  правопорядку ( голова комісії О.О.Мальована ).     
 
Селищний голова                            М.А.Байда
 
БАБАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
20351 смт. Бабанка  Уманський район  Черкаська область тел. 95-2-31
35 позачергова сесія
УІІ скликання
РІШЕННЯ
27.09.2018                        35-4/УІІ
Про хід виконання комплексної
програми «Турбота» на 2014-2020 роки
     Турбота  про людей,  які  перебувають у складних  життєвих  обставинах – один  з  основних  напрямів  соціальної  політики  держави. 
    В сучасних  економічних  умовах  вона  набуває  особливого  значення.  Головне  спрямування  соціальної  політики  -  це  створення  комплексу  правових,  економічних,  психологічних,  освітніх,  медичних,   реабілітаційних  та  інших заходів,  основною  метою  яких є  поліпшення  або  відтворення  життєдіяльності,  соціальної  адаптації,  повернення  до  повноцінного  життя  осіб,  які  потребують  соціальних  допомог  і  послуг.
     Комплексна  програма    „Турбота”  на  період  на 2014-2020 роки розроблена  відповідно  до  Законів  України „Про  статус  ветеранів  війни,  гарантії  їх  соціального  захисту”,  „Про  основи  соціального  захисту  ветеранів  праці  та  інших  громадян  похилого  віку  в  Україні”,  „Про  основи  соціальної захищеності інвалідів  в  Україні”,  „Про  статус  і  соціальний  захист  громадян, постраждалих  внаслідок  Чорнобильської  катастрофи”, „Про  основи  соціального  захисту  бездомних  громадян  і  безпритульних  дітей”,  „Про  соціальні  послуги”, та  згідно  з  іншими  нормативними  актами.
     Стосовно  демографічної  ситуації  в  Україні  простежується  стабільне  збільшення  чисельності  людей  похилого  віку   у  структурі  населення.
На території селищної ради  проживає  особи,  які  мають статус  ветеранів  війни 21 та  осіб, на  яких  поширюється  чинність  Закону України  „Про  статус ветеранів  війни,  гарантії  їх  соціального  захисту”,  11  учасників  бойових  дій  та  6  вдів інваліди війни 2.
    Соціальний  захист  також  направлений  на  осіб,  які  брали  участь  у  бойових  діях  на  території  інших  держав,  яких  на  сьогодні  налічується  5  осіб,  з  них  учасників  бойових  дій  в  Афганістані  4  особи,
19 осіб учасників АТО.
     Важливим  напрямком соціальної політики  держави  залишається підтримка  осіб  з  обмеженими  фізичними можливостями.  Їх  на  цей  час  на території  селищної  ради  проживає  27осіб.
  Фермерські господарствав першу чергу проводиться розрахунок із власниками  земельних паїв  готівкою та  зерном  , які відносяться до пільгової категорії
            На протязі 9  місяців  2018 року оформлено   малозабезпеченим сім”ям із дітьми  32  державних соціальних допомог та  37 одиноким матерям також оформлена  державна соціальна допомога.
           Малозабезпеченим верствам населення оформлено  320   житлових субсидій  на топливо,електроенергію та газ.
          За  64  одинокими  та одиноко проживаючими громадянами похилого віку, які проживають на території селища  закріплено  соціальних працівників.
         Систематично проводиться робота по збору одягу,взуття, продуктів харчування  та їх розподілу  між громадянами , що  потребують допомоги.
     Проведено додаткове обстеження умов проживання   ветеранів війни та праці  з метою визначення їх потреб. 
        Виходячи   із вищевикладеного та керуючись   пунктом 22 частини 1статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” селищна рада
                                                           ВИРІШИЛА:
       1.Роботу підприємств,установ і організацій  різних форм  власності селища по  виконанню комплексноїпрограми «Турбота» на 2014-2020 роки вважати недостатньою
       2.Запропонувати  підприємствам, установам і організаціям всіх форм власності , які розташовані  на території селища:
      2.1.Організувати шефство   над ветеранами війни і праці, інвалідами  для вирішення їх  соціально-побутових проблем.
      2.2.Організувати  надання матеріальної допомоги   малозабезпеченим верствам  населення селища.
     2.3.Надавати дальнійшу допомогу жителям селища в оформленні житлових субсидій , завезення  топлива, обробітку городів.
    2.4.Проводити дальнійшу роботу по збору одягу, взуття продуктів харчування  для громадян, які потребують такої допомоги.
 
 
    2.5. Амбулатолії загальної практики сімейної медицини селища  проводити   медичні огляди  пенсіонерів,інвалідів  та реабілітацію  одиноких престарілих жителів селища.
    3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну   комісію   селищної ради  з питань   освіти,науки,культури, фізкультури і спорту, молодіжної політики,  охорони здоров’я та соціального захисту (О.М.Декар).        
 
Селищний голова                            М.А.Байда
 
 
БАБАНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА
20351 смт. Бабанка Уманський район Черкаська область  тел.95- 2-31
35 позачергова сесія
У11 скликання
РІШЕННЯ
27. 09.2018                      № 35-5/У11
 
Про внесення змін до  рішення
селищної ради 25.12.2015р № 3-5/У11
«Про селищну програму підвищення
організації та фінансування
у 2016-2018 р. громадських робіт»
 
      На виконання  листа підрозділу  Черкаської обласної служби зайнятості в Уманському районі  17.09.2018 №01-20/463 «Про громадські роботи«  та керуючись  статтею 31 Закону України „Про зайнятість населення” та п. 22 частини 1 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” селищна  рада
                                ВИРІШИЛА:
        1.Внести зміни до  п.6 Джерела фінансування « Програми  підвищення організації та фінансування  у 2016-2018 роки громадських робіт» а саме,  за рахунок коштів селищного бюджету 50% , підрозділу  Черкаської обласної служби зайнятості в Уманському районі  -50% та інших не заборонених законодавством джерел. 
        2.Скасувати та вважати таким, що втратило чинність рішення  селищної ради 22.03.2018 №26-8/УІІ » Про внесення змін до  рішення селищної ради 25.12.2015р № 3-5/У11 «Про селищну програму підвищення організації та фінансування у 2016-2018 р. громадських робіт» в п.6 Джерела фінансування а саме,  за рахунок коштів селищного бюджету 70% , підрозділу  Черкаської обласної служби зайнятості в Уманському районі  -30% та інших не заборонених законодавством джерел. 
     3.Виконкому селищної ради забезпечити виконання даної програми.     
      4. Контроль  за виконанням  даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування і бюджету, фінансів, розвитку підприємництва (голова комісії   Т.А.Камізерко)  
 
Селищний голова                                   М.А.Байда