Герб України

                                       

                       БАБАНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

            УМАНСЬКОГО РАЙОНУ   ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                               

вул.Соборна,30 смт.Бабанка Уманський район Черкаська обл.,20351,тел.(04744)95-2-31.

 

 E-mail:  babankskasr @ ukr.net              Код ЄДРПОУ  26261413    

 

 

 

 

 

 

                                         ПРОТОКОЛ

 

 

             12 позачергової  сесії  селищної   ради  У11скликання

 

                              від 01 лютого 2016  року                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                            

                       Порядок денний  12  позасесії  селищної ради

                                               У11   скликання :

 

 

                                                                                                                                

 

                                 Порядок денний   12 позачергової  сесії  селищної ради

                                               У1   скликання :

1. Про  участь  у конкурсному відборіінвестиційних програм  і проектів

     регіонального розвитку

2. Про затвердження проекту рішення «Про встановлення тарифів водо   

    забезпечення  та водовідведення  у смт.Бабанка»

3. Про затвердження кошторисної документації на капітальний ремонт

    будинку культури смт.Бабанка вул.Соборна,1А  Уманського району

    Черкаської області

4.Про підвищення  тарифних  розрядів  педагогічним працівникам

   ДНЗ «Ягідка»

5.Про припинення права користування земельними ділянками в межах селища.

6. Про надання дозволу на розробку  технічної документації  із землеустрою                     щодо  встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 7.Про припинення  права користування  земельної ділянки  на  умовах оренди

8.Про надання дозволу  на заключення договору оренди.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                            Герб України

 

                         

                          БАБАНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

       

        20351 смт. Бабанка Уманський район Черкаська область  тел.95- 2-31

                                    

                                     12 позачергова  сесія

                                          У11 скликання

                                             РІШЕННЯ

 

Від 01.02.2017р                     № 12-1/У11

 

Про  участь  у конкурсному відборі

інвестиційних програм  і проектів

регіонального розвитку

 

         Відповідно по пункту 8 порядку Державного фінансування «Капітальний ремонт» затвердженої постановою Кабінету Міністрів України  від 27.12.2001 року №1764,  керуючись  підпунктом 42  частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  селищна рада

                             

                                 ВИРІШИЛА:

 

                1.Підтримати реалізацію проекту «Капітальний ремонт  будинку культури смт.Бабанка  вул.Соборна 1А Уманського району Черкаської області  згідно з додатком.

 

                2.У разі визнання проекту переможцем у конкурсному відборі

інвестиційних програм  і проектів регіонального розвитку врахувати при формуванні  селищного бюджету на 2017 рік фінансові потреби  на його співфінансування відповідно до зобов’язань  передбачених проектом.

 

                  3. Контроль  за виконанням  даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування і бюджету, фінансів, розвитку підприємництва (голова комісії   Т.А.Камізерко).

 

                      

 

                    Селищний голова                             М.А.Байда

 

 

РЕЄСТАЦІЙНА КАРТКА ПРОГРАМИ І ПРОЕКТУ

Номер проекту

 

Назва проекту

Капітальний ремонт будинку культури смт. Бабанка вул. Соборна, 1А Уманського району Черкаської області

Заявник

Бабанська селищна рада

Технічне завдання

Сприяння сталому функціонуванню будинку культури та покращенню якості послуг культурно – масового характеру.

Тематичний напрям реалізації проекту

Проект до плану заходів з реалізації стратегії регіонального розвитку

Номер і назва завдання зі стратегії розвитку регіону

№4 «Популяризувати енергоефективні технології серед населення шляхом здійснення реконструкції будинків комунальної власності з врахуванням сучасних технологій, які забезпечують комфортне перебування громадян та енергозбереження»

Період реалізації проекту

З 02.2017 по 12 2017 р.

Область

Черкаська

Район

Уманський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Аннотація проекту

             В процесі розвитку сільських територіальних громад важливим є вирішення проблеми соціально культурних осередків, подальша доля шкіл, дошкільних навчальних закладів, медичних установ, клубів, бібліотек. Програма соціально-економічного розвитку селища на 2007р. направлена на покращення умов для проживання і культурного дозвілля мешканців селища. На сьогоднішній день можливо в будівлі селищного Будинку культури, але вона не використовується в повному обсязі. Якщо провести капітальний ремонт Будинку культури, проект сприятиме покращенню умов життєдіяльності культурного розвитку жителів селища, дітей та молоді, які будуть відвідувати Бабанський будинок культури, де будуть працювати гуртки художньої самодіяльності, що дасть змогу ефективно використовувати кошти селищного бюджету на енергоносії та забезпечити активний культурний та фізичний розвиток територіальної громади. Розширить можливість по наданню адміністративних та культурно-масових послуг.

 

Опис проблеми,на розв'язання якої спрямовано проект

          Смт.Бабанка  Бабанської селищної ради Уманського району Черкаської області розташоване на обох берегах річки Ревуха, притоки Ятрані ( басейн Південного Бугу), на автотрасі Умань-Кропивницький, за 25 кілометрів на схід від районного центру та залізничної станції м. Умань. Населення громади складає 2172 особи.

             Селище Бабанка -це мальовниче і квітуче з красивим краєвидом селище (бувшийрайонний центр до 1959р.), з розвинутою соціальною інфраструктурою, має централізовану систему водопостачання та водовідведення на обслуговуванні комунального підприємства, функціонує Бабанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, яка є базовою для 5-ти сіл, в якій навчається 190 учнів, спеціалізована школа-інтернат,  в якому навчається 85 учнів, музична школа, в якій навчається 35 учнів, ДНЗ “Ягідка», в якому виховується 88 дітей, краєзнавчий музей етнографії та побуту. Бабанська амбулаторія, яка обслуговує 5 тис. населення прилягаючих сіл, в ній в 2016 році відкритий пункт швидкої допомоги, цілодобово працює між сільська пожежна команда, працює приватна аптека, пункт переробки сільськогосподарської продукції (млин, олійня, крупорушка), готельний Автозаправочний комплекс, Нова пошта, Укрпошта, відділення Ощадбанку, ПАТ «Укртелеком». Розвинута торгівельна мережа, яка налічує 3 кафе, 19 торгових точок. В селищі є футбольне поле.

           В 1991 році розпочала роботу Церква «Покрови Пресвятої Богородиці Української Православної Церкви», а з 2000 р. по 2005 р. проведено її реконструкцію. На території Бабанської селищної ради ведуть господарську діяльність 3 сільськогосподарських підприємства, 8 фермерських господарств, та 73 одноосібних господарства. Загальна площа сільськогосподарських угідь складає 3834,5 га в т. ч. ріллі - 3668,7 га. Основним виробництвом в сільському господарстві являються зернові та технічні культури.

        Відсутність державної підтримки селища змусило громаду активізуватись і в 2009 році на території Бабанської селищної ради була створена громадська організація «Берегиня-2009» та Благодійний фонд «Мальва Бабанки», основною метою якої є сприяння виконанню планів соціально-економічного розвитку селища через підтримку та співфінансування громадських ініціатив. Є досвід співпраці з бюджетами всіх рівнів з міжнародними фондами. За короткий час громадські організації реалізували мікропроекти «Заміна вікон на металопластикові в Бабанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступ Завдяки підтримці і співпраці з проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» освоєно кошти, з яких 160 000тис.грн. – проект ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду»

         Благодійний фонд «Мальва Бабанки» постійно працює на покращення матеріально-технічної бази Бабанської спеціалізованої школи-інтернат: так в 2016 році придбано будівельних матеріалів, промислових товарів, меблів на суму 71650 тис.грн.

       За участю Бабанської селищної ради в програмі Черкаської обласної державної адміністрації проведено будівництво багатофункціонального спортивного майданчика на суму 103959 тис.грн.

        Завдяки підтримці народного депутата Яценка А.В. жителі громади отримали 7 дитячих майданчиків.

В 2013 році за участю в програмі «Бібліоміст»,за партнерською роботою Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX),агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Міністерства культури і туризму України селищна бібліотека була оснащена двома комп'ютерами підключеними до вільного доступу до Інтернету.

       Гордістю селища є центр розвитку культури – селищний Будинок культури, який був побудований в 1965 році. Споруда двоповерхова, площею 1390,4 кв.м., в якому поєднуються концертний зал,бібліотека(три кімнати), приміщення духового оркестру,кабінет директора, вестибюль, фойє, бенкетний зал, пустуючи кінобудка, три пустуючі кімнати 1-го поверху, три пустуючі кімнати 2-го поверху.

       Маємо зал для глядачів на 400 місць,на сцені 2 гримерних кімнати. В залі проводяться масові заходи до всіх державних свят, свят місцевого значення-ювілейні дати, свята вулиць, проводи до лав української армії, приїздять артисти високого рівня (Черкаський народ хор, ансамбль «Україночка», народна артистка Ніна Матвієнко, брати Яремчуки, цирк та багато інших ). Ці свята об'єднують всю громаду, відроджуються моральність і духовність мешканців  селища. Також проводяться зустрічі з депутатами, зібрання жителів громади, зібрання агроформувань, розміщених на території селища.

На сьогодні громада нашого селища вважає за необхідне посилити увагу до соціальних проблем молоді,цікавого і корисного використання ними вільного часу. Поліпшення умов життєдіяльності громади можливе лише за умови  покращення фізичного,культурного,морального розвитку в теплому та комфортному приміщенні Будинку культури.

          В 2012 році за залучені кошти громади – 52000 тис.грн був проведений частковий ремонт даху, а в 2014 році - ремонт фасаду будівлі на суму 69228 тис.грн. В 2016 році за рахунок субвенції Уманської районної ради в сумі 150000 тис.грн. проведено частковий ремонт 2-х кабінетів із заміною 4-х вікон , дверей: 2-х на металеві і 1-х на  металопластикові та обладнанням системи обігріву для створення селищного пункту місцевої поліції.

         Кожного року до нашого селища після закінчення учбових закладів повертається більшість молоді,які створюють сім'ї,народжують дітей.Віковий склад населення селища складається з таких категорій:

Діти до 6 років – 112 осіб;

Громадяни від 6 до 18 років – 168 осіб;

Громадяни від 18 до 40 років – 369 осіб;

          Загальна чисельність працездатного населення складає 1078 чоловік. Для проживання жителів в селищі Бабанка є всі умови:наявність робочих місць,працює  загальноосвітня школа І-ІІІ ст.,школа-інтернат,музична школа,дитячий садок,краєзнавчий музей;проведена система водопостачання та водовідведення. Але є ще багато проблем, які не вирішувались на протязі тривалого часу. Це:закінчення газифікації селища, ремонт доріг, ремонт існуючого водогону та очисних споруд, заміна вікон в амбулаторії та ДНЗ «Ягідка», ремонт даху кухні та їдальні в школі, відкриття додаткової групи, ремонт басейну в ДНЗ «Ягідка», встановлення в'їзного знаку, ремонт пам'ятників, Обеліску Слави, встановлення пам'ятника «Героям України», благоустрій селищного стадіону та капітальний ремонт Будинку культури. Адже підходячи до питання поліпшення умов громади можливе лише за умови покращення умов життєдіяльності, фізичного та культурного розвитку дітей і молоді в участі в різноманітних гуртках , концертах, відвідуванні бібліотеки, комп’ютерного кабінету з вільним доступом до Інтернету, відновлення роботи кінозалу, проведення майстер класів, гри в теніс, більярд, створення спортивної кімнати в приміщенні Бабанського будинку культури, крім того з’явиться можливість розмістити додаткові кабінети для працівників майбутньої об’єднаної Бабанської територіальної громади згідно Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», а це все в свою чергу дасть змогу ефективніше використовувати кошти селищного бюджету на енергоносії та забезпечити активний культурний та фізичний розвиток територіальної громади.

         Будівля Бабанського селищного будинку культури знаходиться в зношеному, занедбаному стані і потребує капітального ремонту, а на це потрібно немало коштів, тому, що потрібно провести повну заміну даху, вікон та дверей на металопластикові, облаштування системи опалення, проведення електрокомунікацій, в майбутньому ремонт зали, кабінетів та багато інших ремонтних робіт.

Проблема проекту

       Погані умови роботи працівників будинку культури, бібліотеки, відвідувачів в зв’язку з зношеним та занедбаним станом будівлі і потребою в капітальному її ремонті.

       Вирішення цих проблем дасть змогу покращити умови праці, дозволить проводити культурно – масові, оздоровчі заходи, провести розміщення працівників по наданню адміністративних послуг при створенні об’єднаної Бабанської територіальної громади, соціальних працівників.

Мета та завдання проекту

      Метою проекту є покращення умов праці для працівників будинку культури, селищної бібліотеки, працівників селищної ради, соціальних працівників, відвідувачів та розширення роботи різноманітних гуртків, відновлення роботи кінозалу, проведення майстер класів, можливості гри в теніс та більярд, створення умов по збільшенню відвідування населенням бібліотеки, комп’ютерного кабінету з вільним доступом до Інтернету, створення спортивної кімнати.

      Створити на базі будинку культури центр з надання культурно – масових, спортивних, оздоровчих, адміністративних послуг в об’єднаній Бабанській територіальній громаді.

 • За кошти Державного фонду регіонального розвитку в сумі – 1267525тис. грн.
 • Бабанської селищної ради – 259614тис. грн.

Основні завдання:

        Покращення умов праці для працівників будинку культури, селищної бібліотеки,поліції, органів місцевого самоврядування, соціальних працівників.     

         Залучення молоді та всього населення селища до активної участі у культурно – масовій та спортивній роботі.

          Покращення умов перебування та дозвілля дітей, молоді та дорослих.

          Створення на базі будинку культури центру з надання культурно – масових, спортивних, оздоровчих, адміністративних послуг  об’єднаної Бабанської  територіальної громади.

 

 

 

 

 

Опис діяльності у рамках проекту

 

 Основні заходи по проекту :

 

1.Підписання угоди про співпрацю між селищною радою і підрядною організацією у проведенні робіт з проекту.

2.Проведення робіт з капітального ремонту будинку культури смт.Бабанка, а саме:

2.1.Розбирання лот, дощок,жолобів,покрівлі хвилястих азбестоцементних листів,листяної сталі, демонтаж віконних, коробок, рам горища.                                         

   2.2.Улаштування додаткових крокв,лот,прокладної пароізоляції, гідро- бар’єру  контррешування.                                            

  2.3.Монтаж покрівельного покриття, улаштування коньків,єндов, примикань до кам’яних стін, планок вітрових, снігозатримувачів, жолобів підвісних.

 2.4 Демонтаж віконних коробок, віконних рам, підвіконних дощок, відливів.

2.5 Заповнення віконних порізів готовими блоками з металопластику, пластикових підвіконних дощок, віконних зливів.

2.6 Заповнення дверних порізів готовими дверними блоками 

2.7 Демонтаж трубопроводів опалення обмурованих котлів, чавунних котлів, радіаторів.

2.8 Установлення котла повітряного опалення, вентилятора, електричних машин, димохідної труби, повітропроводів, заслінок повітряних.

3. Звітування.

4. Висвітлення подій у засобах масової інформації (в районній газеті «Уманська зоря», в мережі Інтернет на сайті babanskasr@ukr.net)

5. Обмін досвідом між територіальними громадами Уманського і других районів.

6. Введення в експлуатацію проекту.

 

Актуальністю проекту є:

 

 1. Скорочення бюджетних витратна теплопостачання, підвищення енергозберігаючих заходів.
 2. Покращення умов для роботи працівників будинку культури, селищної бібліотеки, поліції, органів місцевого самоврядування, соціальних працівників.
 3. Залучення молоді до культурно – масового, спортивного життя, покращення умов перебування та дозвілля дітей, молоді та дорослих.
 4. Створення на базі будинку культури центру з надання культурно –масових, спортивних, оздоровчих, адміністративних з розширенням асортименту платних послуг об’єднаної Бабанської територіальної громади.

Соціально – економічною спрямованістю є сподівання, що завдяки підтримки держави та громади ми зможемо реалізувати проект «Капітальний ремонт будинку культури смт. Бабанка, вул.. Соборна, 1а, Уманського району, Черкаської області».

 

Очікувані результати

 

Очікувані результати проекту:

 1. Скорочення бюджетних витратна теплопостачання, підвищення енергозберігаючих заходів.
 2. Покращення умов для роботи працівників будинку культури, селищної бібліотеки, поліції, органів місцевого самоврядування, соціальних працівників.
 3. Залучення молоді до культурно – масового, спортивного життя, покращення умов перебування та дозвілля дітей, молоді та дорослих.
 4. Створення на базі будинку культури центру з надання культурно –масових, спортивних, оздоровчих, адміністративних з розширенням асортименту платних послуг об’єднаної Бабанської територіальної громади.
 5. Виконання плану соціально – економічного розвитку селища на 2017рік та стратегії розвитку до 2018року.
 6. Отримає користь від виконання проекту вся громада 2172особи (діти, молодь, дорослі)

Фінансова сталість: подальша діяльність закладу культури після завершення проекту буде фінансуватись за рахунок коштів місцевого бюджету та залучених позабюджетних коштів.

Інституційна сталість: після завершення проекту буде продовжувати свою діяльність громадський комітет з підтримки життєдіяльності закладу культури, який буде опікуватись його ефективною роботою, участю громадськості в організації дозвілля та розвитку творчих здібностей дітей та молоді.

Політична сталість: реалізація проекту забезпечить виконання Програми соціально – економічного та культурного розвитку смт. Бабанка.

Інновація: інновації відсутні

 

 

 

ПЛАН ГРАФІК

Період виконання

Захід

Джерела фінансування (тис. грн.)

Передбачено ДФРР

 

Передбачено місцевим бюджетом

2017

місяць 6,7

Розбирання лат, дощок, жолобів, покрівлі, хвилястих азбестоцементних листів, листової сталі, демонтаж віконних коробок, рам горища, заповнення прорізів слухових вікон.

19,160

--

Улаштування додаткових крокв, лат, прокладної ізоляції, гідробар’єру, контр решетування.

123,473

--

Монтаж покрівельного покриття, улаштування коньків, єндов, примикань до кам’яних стін, планок, вітрових, снігозатримувачів, жолобів підвісних.

307,753

259,614

2017

місяць 8

Демонтаж віконних коробок, віконних рам, підвіконних дощок, відливів.

7,632

--

Заповнення віконних прорізів готовими блоками з металопластику, пластикових підвіконних дощок, віконних зливів

322,255

--

Заповнення дверних прорізів готовими дверними блоками

52,252

--

2017

 місяць 9

Демонтаж трубопроводів, опалення, котлів, чавунних котлів, радіаторів

5600

--

Установлення котла, повітряного опалення, вентилятора, електричних машин, димохідної труби, повітропроводів, заслонок повітряних

279400

--

2017

 Місяць 10

Проведення електрокомунікації

150000

--

 

 

Бюджет проекту

Загальний бюджет проекту БЮДЖЕТНА ФОРМА 1

Найменування заходу

Загальна вартість (тис. грн.)

Джерела фінансування (тис. грн.)

ДФРР бюджет

Місцевий бюджет

 1. Заміна даху

710

450,386

259,614

 1. Влаштування системи опалення

285

285

 

 1. Проведення електрокомунікацій

150

150

--

 1. Заміна вікон та дверей

382,139

382,139

--

 •  

1527,139

1267,525

259,614

 

 

 

 

Розклад бюджету за статтями видатків

БЮДЖЕТНА ФОРМА 2

 

Найменування заходу

Загальна вартість (тис. грн.)

Джерела фінансування тис. грн..

ДФРР бюджет

Місцевий бюджет

Тис. грн.

%

Тис. грн.

%

 1. Видатки споживання

 

 

 

 

 

 1. Видатки розвитку:

1527,139

1267,525

83

259,614

17

Капітальний ремонт інших об’єктів

1527,139

1267,525

83

259,614

17

 

Очікувані джерела фінансування

БЮДЖЕТНА ФОРМА 3

Джерела фінансувавння

Сума ( тис. грн. )

% загальної вартості

ДФРР

1267,525

83

Бюджет заявника

259,614

17

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформація про заявника

 

ПІБ керівника органу

Байда Михайло Анатолійович

Назва посади

Селищний голова

Поштова адреса

20351 Черкаська область Уманський район смт. Бабанка вул.. Соборна, 30

Телефон та мобільний

(04744)95-242, (04744)95-231, +38(068)018-85-24

Факс

(04744)95-243

E mail

babanskasr@uke.net

 

Інформація про керівника проекту

 

ПІБ керівника проеткту

Байда Михайло Анатолійович

Місце роботи

Бабанська селищна рада

Назва посади

Селищний голова

Звання

Селищний голова

Поштова адреса

20351 Черкаська область Уманський район смт. Бабанка вул.. Соборна, 30

Телефон та мобільний

(04744)95-242, (04744)95-231, +38(068)018-85-24

Факс

(04744)95-243

E mail

babanskasr@uke.net

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                           Проект

 

               

 

 

                                                          Герб України

                                     БАБАНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

       

        20351 смт. Бабанка Уманський район Черкаська область  тел.95- 2-31

                                    

                                                   12 позачергова  сесія

                                                         У11 скликання

                                                           РІШЕННЯ

 

Від  01.02 .2017р                               №  12-2 /У1

 

 

 

Про затвердження проекту рішення

«Про встановлення тарифів водозабезпечення

та водовідведення  у смт.Бабанка»

 

         Розглянувши    планову   калькуляцію  собівартості  водозабезпечення  та    водовідведення  представлену  комунальним підприємством «Бабансеке комунальне господарство» та врахувавши звернення комунального  підприємства «Бабансеке комунальне господарство»  викликані підвищенням цін на паливно – мастильні матеріали, запчастини, енергоносії та підвищенням мінімального рівня оплати праці   та керуючись Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»   підпунктом 36 частини 1 статті 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»   селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Встановити тариф на водозабезпечення та водовідведення  у  смт.Бабанка», а саме :

 

Водозабезпечення:

Населенню-  15.00 грн .м/3

Організаціям-  17.00грн.м/3

 

    

 

         Водовідведення:

Населення- 17.00 грн м/3

Організаціям -19.00грн. м/3

 

                 2. Виконкому селищної ради  забезпечити оприлюднення та обговорення проекту цього рішення та аналізу його регуляторного впливу  розмістивши  проект  даного  рішення на сайті  селищної ради та в районній газеті «Уманська зоря».

 

                 3. Контроль  за виконанням  даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування і бюджету, фінансів, розвитку підприємництва (  голова комісії    Т.А.Камізерко).

                  

 

 

                      Селищний голова                             М.А.Байда

 

 

 

 

 

 

            

 

               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

                                Аналіз

   

          регуляторного впливу до проекту рішення

          Бабанської селищної  ради«Про затвердження

          проекту рішення«Про встановлення тарифів

       водозабезпеченнята водовідведення  у смт.Бабанка»

 

 

 

Опис проблеми:

 

 

      Діючі  на сьогодні тариф на водозабезпечення  та    водовідведення  – надавача послуг  комунальним підприємством «Бабансеке комунальне господарство» є  збитковим і не дає можливості підтримувати наявне обладнання  у належному стані та забезпечувати  безперебійне водозабезпечення  та    водовідведення  в смт.Бабанка . Тариф на  водозабезпечення та водовідведення  не переглядався  із липня  місяця 2012 року.  За цей час зросли ціни на пальне та  запасні частини, підвищилась мінімальна заробітна плата, зросли ціни на енергоносії .

 

У зв’язку з цим є об’єктивні причини для приведення розміру тарифів на водозабезпечення  та    водовідведення  відповідно до економічно обґрунтованих витрат .

 

Мета та завдання регулювання:

 

 

Встановлення граничного тарифу на  водозабезпечення  та    водовідведення  з метою приведення їх розміру до фактичних витрат.

 

Механізм ті заходи, які забезпечують розв’язання визначеної проблеми:

 

 

Економічно – обґрунтована тарифна політика, яка забезпечить необхідні економічні гарантії для надавачів послуг з водозабезпечення  та    водовідведення  .

 

Обґрунтування можливості досягнення встановлених цілей у разі прийняття регуляторного акту:

 

 

Позитивними факторами можуть бути:

 

покращення фінансового стану ;

 

покращення роботи комунального  підприємства «Бабансеке комунальне господарство»;

 

Негативними факторами можуть бути:

 

тимчасове зменшення плати за водопостачання та водовідведення;

 

Термін дії регуляторного акту:

 

 

Термін дії рішення   селищної  ради не обмежений. Тарифи будуть переглядатись у разі зміни з об’єктивних причин собівартості водопостачання та водовідведення .

 

Очікувані результати:

 

 

У результаті прийняття регуляторного акту очікуються позитивні фактори, а саме, забезпечення стабільного функціонування підприємства , що дозволить їм продовжити розширювати об'єм платних послуг населенню ,  вчасно проводити ремонтні роботи, підвищити рівень якості послуг, що надаються.

 

Показники результативності регуляторного акту:

 

 

Основна мета прийняття регуляторного акту – забезпечити беззбиткову діяльність  підприємства  та створити можливості для підвищити рівень якості послуг, що надаються .

 

Заходи з відстеження результативності дії регуляторного акту:

 

 

Базове відстеження результативності регуляторного акту проведено на етапі його підготовки. Повторне відстеження буде здійснено через рік після набрання  ним чинності

 

 

 

 

 

 

                                                 Герб України

                          БАБАНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

       

        20351 смт. Бабанка Уманський район Черкаська область  тел.95- 2-31                                   

                                        12 позачергова  сесія

                                          У11 скликання

                                             РІШЕННЯ

 

Від   01.02.2017р                  № 12-3/У11

 

Про затвердження кошторисної

документації на капітальний ремонт

будинку культури смт.Бабанка

вул.Соборна,1А  Уманського району

Черкаської області

 

              Відповідно по пункту 8 порядку Державного фінансування «Капітальний ремонт» затвердженої постановою Кабінету Міністрів України  від 27.12.2001 року №1764,  керуючись  підпунктом 42  частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  селищна рада

                             

                                 ВИРІШИЛА:

              1.Затвердити кошторисний розрахунок вартості капітального ремонту будинку культури смт.Бабанка    вул.Соборна,1А  Уманського району Черкаської області загальною вартістю 1527139 (один міліон п'ятсот  двадцять сім тисяч сто тридцять дев'ять)гривень після експертизи.

             2.Надати  дозвіл селищному голові М.А.Байді  на укладення з підрядною організацією  договору на виконання  робіт відповідно до проектно-кошторисної документації.

             3. Надати  дозвіл на капітальний ремонт  будинку культури смт.Бабанка

вул.Соборна,1А  Уманського району Черкаської області.

             4.Визнати відповідальним за капітальний ремонт будинку культури смт.Бабанка вул.Соборна,1А  Уманського районуЧеркаської області  селищного голову М.А.Байду. 

             5.  Контроль  за виконанням  даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування і бюджету, фінансів, розвитку підприємництва (голова комісії   Т.А.Камізерко).

 

                       

 

                    Селищний голова                             М.А.Байда

                                                Герб України

 

                          БАБАНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

        20351   смт.Бабанка Уманський район Черкаська область  тел.95- 2-31

                                    

                                       12позачергова  сесія

                                          У11 скликання

                                             РІШЕННЯ

 

Від 01.02.2017                    №12-4/У11

 

 

Про підвищення тарифних

розрядів педагогічних

працівників

 

         Заслухавши  селищного голови про підвищення посадових окладів педагогічних працівників про виконання постанови Кабінету Міністрів України від 14,12,2016р. №974 «Про внесення змін у додатку 2 до постанови Кабміну «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ,закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 30,08,2002 р за №1298»відповідно до п23 ч1 ст26 ст61 закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»ст52,ч8 ст 78 бюджетного кодексу України зі змінами, селищна рада                   

                           

                                   ВИРІШИЛА:

Підвищити на 2 тарифних розряди педагогічним працівникам згідно змін,що внесено в додаток 2 постанови Кабінету Міністрів України від 30,08,2002 р  №1298 з 01.02.2017 року

 

                                        Завідуюча      вища освіта -15 розряд                                                                                            

                                        Вихователь    вища освіта -10 розряд

                                        Вихователь    с/спец освіта -11 розряд

                                     Вихователь    вища освіта -11 розряд

                                     Вихователь    вища освіта IIкат -12 розряд

                                     Вихователь    вища освітаI кат-13 розряд

                                        Вихователь  методист  вища освіта -11 розряд

                                        Муз керівник вища освіта     -12 розряд

 

 

   Селищний голова                                Байда М.А.

    Герб.gif

УКРАЇНА

БАБАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Уманського району Черкаської області

20351 селище Бабанка Уманський район Черкаська область тел.95-2-31

 

12 сесія

VII скликання

      РІШЕННЯ

 

    Від  01.02.2017р                                           №  12-5/VII

 

   Про припинення права користування

земельними ділянками в межах селища

 

Відповідно до підпункту 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» статей 81, 92 118, 123 Земельного Кодексу України та розглянувши заяви громадян  Волощук Валентини Маркіянівни, Саса Віталія Івановича, Рибак Олени Дмитрівни селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Волощук Валентині Маркіянівні припинити право користування земельною ділянкою площею 0,15га, яка знаходиться в полі №6 КС.
 2. Сасу Віталію Івановичу  припинити право користування земельною ділянкою площею 0,46га, яка знаходиться за адресою вул. Л.Українки
 3. Рибак Олені Дмитрівні припинити право користування земельною ділянкою площею 0,33га, яка знаходиться за адресою вул. Ломакіна, 19


 

Селищний голова                                                                      М.А.Байда

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Герб.gif

УКРАЇНА

БАБАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Уманського району Черкаської області

20351 селище Бабанка Уманський район Черкаська область тел.95-2-31

12 сесія

VII скликання

     РІШЕННЯ

 

    Від  01.02.2017р                                           № 12 - 6/VII

 

    Про надання дозволу на розробку

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості)

 

            Згідно з ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 12, 33, 40, 79-1, 81, 116, 118, 121, 122 Земельного Кодексу України, ст. 50 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про Державний земельний кадастр» та постанови КМУ «Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру», розглянувши заяви гр. Рибака артема Олександровича  про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), Бабанська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Надати дозвіл гр. Рибаку Артему Олександровичу  на розробку технічної  документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) орієнтовною площею 0,1500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки)по вул. Ломакіна,19  в адміністративно-територіальних межах смт. Бабанка Уманського району Черкаської області та здійснити державну реєстрацію земельної ділянки згідно чинного законодавства України
 2. Надати дозвіл на розробку технічної  документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) орієнтовною площею 0,1800 га для ведення особистого селянського господарства гр. Рибаку Артему Олександровичу  в адміністративно-територіальних межах смт. Бабанка Уманського району Черкаської області та здійснити державну реєстрацію земельної ділянки згідно чинного законодавства України.
 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, управління комунальною власністю (Зірник В.М.).

                        Селищний голова                                                                        М.А.Байда

 

 

 

    Герб.gif

УКРАЇНА

БАБАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Уманського району Черкаської області

20351 селище Бабанка Уманський район Черкаська область тел.95-2-31

 

12 сесія

VII скликання

      РІШЕННЯ

 

    Від  01.02.2017р                                           №  12-7/VII

 

   Про припинення права користування

земельною  ділянкою на умовах оренди

КП «Бабанське комунальне господарство»

в межах селища.

 

     Розглянувши клопотання директора КП «Бабанське комунальне господарство»

Проценка А.А. та відповідно до підпункту 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» відповідно статті 141, статті 142 Земельного Кодексу України  «Про припинення прав на землю», статті 93, статті 95, статті 96, статті 111 Земельного Кодексу України «Про оренду Землі» селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 1. Припинити право користування земельною ділянкою (кадастровий номер 7124355300:01:004:0504) площею 0,9890га забудованих земель громадського призначення Бабанської селищної ради, під існуючими господарськими будівлями і дворами що знаходиться за адресою: смт. Бабанка, вул. Соборна (Леніна) ,50, Уманського району Черкаської області на умовах оренди КП «Бабанське комунальне господарство» та розірвати договір оренди земельної ділянки від 14 березня 2012року зареєстрованого  у міськрайонному управлінні Держкомзему у м. Умані та Уманському районі Черкаської області 3 квітня 2012року за №712435534004668 реєстратором Войтенком Р.В.
 2. Приєднати земельну ділянку площею 0,9890га до земель державної власності.
 3.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, управління комунальною власністю (Зірник В.М.).

 

 

       Селищний голова                                                             М.А.Байда

 

 

 

Герб України

Україна

БАБАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

 

20351 селище Бабанка Уманський район Черкаська область тел.2-31

---------------------------------------------------------------------------------------

                 12  сесія

VII скликання

  

                                                 Р І Ш Е Н Н Я

                                

Від  01.02.2017р                       № 12-8 /VII

 

   Про надання дозволу на заключення

   договору оренди земельної ділянки

  

     Розглянувши заяву приватного підприємця Попудрібко Лідії Миколаївни  щодо надання дозволу на заключення  договору оренди земельної  ділянки  та  відповідно  до  підпункту   34  частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 12, статті 124 Земельного Кодексу України, статті 15, статті 16,  статті 18, статті 21 Закону України «Про оренду землі»  селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Надати дозвіл на заключення договору оренди  на земельну  ділянку (кадастровий номер 7124355300:01:004:0365) площею 0,3601га  забудованих земель промисловості Бабанської селищної ради для обслуговування комплексу нежитлових будівель (пекарні, контори),   терміном на 7(сім) років  приватному підприємцю Попудрібко Лідії Миколаївні (ідентифікаційний номер 1917200129) з орендною платою 10% (десять) відсотків від нормативно –грошової оцінки земельної ділянки.

 

 

 

              Селищний голова                                                   М.А.Байда